Hoolivus on meie kõigi hinges!

Külmas maailmas on meil vaja inimesi hoida ning palju koostööd teha. LM’is on traditsioon jagada iga aasta lõpus välja hoolivaima töötaja tiitel koos rahalise preemiaga.
Toome teieni intervjuu 2017. aasta hoolivaima töötajaga, kelleks on Maria Holofjan.

Tere Maria ja veelkord palju õnne tiitli puhul. Kas olid üllatunud ka, et just sina auhinna said?

Jah. See oli väga ootamatu ja väga meeldiv üllatus minu jaoks. Ausalt öeldes, ma ootasin seda, aga ma mõtlesin, et minule naeratab teine või kolmas koht. Aga kui tuli uudis, et mina sain esimese koha, siis ma olin väga üllatunud. See oli väga ootamatu minu jaoks.

Kas sinu arvates on sellise auhinna jagamine oluline?

Väga oluline. See on hea kollektiivi tänamise ja tunnustamise viis.

Kellele sina oleksid selle auhinna välja jaganud?

Iseendale (naerab), aga tegelikult ma arvan, et igaüks LM’ist on selle tunnustuse vääriline.

Aga räägime natuke sinust. Kuidas sa oskad kogu aeg nii hooliv ja positiivne olla? Kas sul on lugejale mõni kiire nipp äkki jagada?

Ma mõtlesin selle küsimuse peale ja ma ei tea nippe kahjuks. Ma ei oska ise teistmoodi olla. Mul on ema samasugune optimist. Praegune maailm on nii raske hetkel, et lihtsalt ei saa teisti minu arvates olla.

Ma tean, et sul on ka laps. Kas tema on sulle ka inspiratsiooniallikas?

Jaa, kindlasti. Ta on minu päikesekiir. Praegu ta on väga õpihimuline ja küsib iga päev tuhat küsimust. Ta on suurepärane.

Kas sul on unistusi?

Soovin rohkem reisida. Ma unistan reisist Euroopasse võib-olla isegi Aasiasse. Sealsesse loodusesse ja mägiküladesse, kindlasti mitte linna.

Kas sa oskad kirjeldada oma ideaalset nädalavahetust?

Ideaalse nädalavahetuse veedan lapsega ja vanaemaga kuskil spaas. Kaks või kolm päeva ei teeks midagi muud kui puhkaks. Väljas on ilus ilm, päike paistab. Isegi ei pea olema suvi, võib olla ka ilus talveilm.

Sa jalutad ilusas looduskaunis kohas, linnud laulavad, tuul kergelt vuhiseb ning sa jõuad ilusa veekogu äärde. Seal veekogus ujub üks kuldkalake, kes lubab täita 3 sinu soovi. Millised on sinu kolm soovi?

  1. Esimene see on kõige tähtsam – see on tervis. Ema tervis on korras.

  2. Küllus, eelkõige rahaküllus. Eelkõige ma unistan oma linnalähedasest kahekorruselisest majast. Maja ümber on ilus suur aed.

  3. Hea auto.

    Ja sellest mulle aitab.

Mida sa soovid inimestele, kes seda artiklit loevad?

Ma soovin head tuju ja optimismi. Kindlasti optimismi ja kõike paremat.
Aitäh teile!

LM Keskuse kollektiiv tänab teid kogu südamest ja me soovime teile maitsvaid jõule!
Aitäh!